Önsöz

Önsöz

Dünyada yaşanan değişim yeni bir çok iş kolları yaratırken, var olan bazı iş kollarının da daha fazla önem kazanmasına sebep olmaktadır. Malların serbest dolaşımı, elektronik ticaret vs. günümüzde çok olağan hale gelmiştir. Bir çok işin sanal ortamda yapılıyor olmasına rağmen “taşımacılık” tahmin edileceği üzere sanal olarak yapılamayacaktır. Küreselleşme kavramı taşımacılık sektörünün önemini de kendi içinde her geçen gün daha fazla vurgulamaktadır.

Hızlılık,modernlik, güvenilirlik, işbirliği kavramları bu sektörün olmazsa olmazlarıdır, ancak yeterli değildir. Artık ekonomik sınırların azalmaya, coğrafyaların yakınlaşmaya başladığı, ticaret hacimlerinin gittikçe arttığı bir dünyada daha ileri ve daha farklı yöntemler geliştirmek zorunluluktur.

Taşımacılık sektörünün dünyada öneminin artması, ülkemiz sektörünü de etkilemektedir. Dolayısı ile bu sektör de çağdaş yönetim teknikleri ile yönetilen, gelişmiş insan gücüne sahip, sadece iş değil aynı zamanda “fikir” de üreten kurumlara ihtiyaç vardır.

Biz NATRANS ailesi, sektörümüzün ve ülkemizin dünyadaki konumunun tamamı ile bilincinde olan bir kurum olarak; değişimin kaçınılmazlığını biliyoruz ve bu değişimin en iyi örneklerini sunmak hedefindeyiz. Ülkemizin lokomotif sektörünün temsilcileri olan bizler, geleneksel ve alışılagelmiş kurallarla değil, tüm dünyada kabul görmüş standart ilkeler,modern yönetim biçimleri, sınırsız eğitim olanakları ile sürekli öğrenen organizasyonlar ile donatılmak zorundayız. Bu bir tercih değil, bir çalışma ilkesidir. Ortak bir değerdir.

İşte bu ortak değerlerin, yani SÜREKLİ İYİLEŞTİRME, EĞİTİM, KALİTE, MÜKEMMELLİK, STANDARDİZASYON, MÜŞTERİ ODAKLI YÖNETİMİ sektörümüzün VAZGEÇİLMEZLER’i olarak kabul edilmesi için ilk adımımızı attık ve ISO 9000 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ’ni kurduk. İlk adım, çünkü mükemmellik yolculuğunda daha bir çok adımlarımız var. Kalite, bizim için ilk amaçtır.

Sektörümüzde bu konuda örnek olmak ve sürekli gelişen kurum kültürümüzle tüm paydaşlarımıza en etkin hizmeti sunmak üzere TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim sistemini benimsiyoruz ve sektördeki tüm dostlarımızı da bu yolculuğa davet ediyoruz.

Natrans Uluslararası Nakliyat Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Sektörde 40 yılı aşkın tecrübeye sahip Natrans, 1975 yılında KİLERCİK ailesi tarafından kurulmuştur.

İletişim

Birlik Sanayi Sitesi 2. Cad. No:66 34524, Beylikdüzü / İstanbul
+90 212 875 37 30 (3 Hat)
+90 212 875 17 09 (Faks)
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Natrans Uluslararası Nakliyat Sanayi ve Ticaret A.Ş. © 2021 Yasal Uyarı