Hakkımızda

Natrans Uluslararası Nakliyat Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Habib Kilercik

1975 senesinde KİLERCİK ailesi tarafından NATRANS adı altında kurulup nakliye dünyasına adım atan bir firmadır. 1987 senesine kadar MAHİYE KİLERCİK, 1993 senesine kadar MUHARREM KİLERCİK ve bugüne kadar HABİB KİLERCİK’in Yönetim Kurulu Başlanlığı’nı yaptığı NATRANS 30 yılı aşan bir dönemde tüm Avrupa ve Asya ülkelerinin en önde gelen firmalarında  bilfiil Uluslar arası taşıma yapmış, araçlarını çalıştırmıştır.

10 DAF marka çekici ve 10 adet Vanhool marka dorsey ile faaliyete başlayan firmamız bugün 20 adet İVECO çekici, 10 adet Vanhool , 7 adet Schmıtch ve 4 adet Frauf Römork, 3 adet Tanker ve 2 adet Konteyner yarı römorka sahiptir.

Bakım ve ofis hizmetlerinden sorumlu 8 kişi ile toplam 28 çalışan NATRANS’ın en değerli kaynağıdır. 

Özellikle Almanya, İtalya, İspanya, Fransa, Belçika ve Yugoslavya’ya taşıma yapan firmamız daha başarılı hizmet vermek için bütün kaynaklarını sadece bu ülkeler üzerine yoğunlaştırmıştır.

Belçika ve Almanya’da depolama ve dağıtım hizmeti veren güçlü partnerleri ile oluşturduğu ağ sayesinde komple ve parsiyel taşımada lider konumundadır.

Biz tüm NATRANS çalışanları paydaşlarımız olan müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini önceden tahmin ve tespit etmeye çalışmak, sürekli kendini yenileyen ve geliştiren, kurumsal yapıya sahip, sektörde örnek alınan bir lojistik olmak amacındayız.

NATRANS, UND ve RODER üyesidir.

Misyonumuz

Karayolu ile Uluslararası yük ve eşya taşımacılığı alanında; hizmet verdiğimiz Avrupa ve Balkan ülkelerinde, hizmet kalitesinde “sıfır hata” prensibi ile müşteri bağlılığının sürdürülebilirliğini sağlamak.

Vizyonumuz

Karayolu ile Uluslararası yük ve eşya taşımacılığı alanında, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, çalışanlarımız ile olan paydaş ilişkilerimizde sürdürülebilirliği sağlamak ve tüm paydaşlarımızı kendi kurumumuzun bir parçası olarak kabul ederek, tüm operasyonlarımızda mükemmellik seviyesini sağlamak.
Sektörde 40 yılı aşkın tecrübeye sahip Natrans, 1975 yılında KİLERCİK ailesi tarafından kurulmuştur.

İletişim

Birlik Sanayi Sitesi 2. Cad. No:66 34524, Beylikdüzü / İstanbul
+90 212 875 37 30 (3 Hat)
+90 212 875 17 09 (Faks)
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Natrans Uluslararası Nakliyat Sanayi ve Ticaret A.Ş. © 2021 Yasal Uyarı